Круглий стіл

19 квіт. 2018
18 квітня 2018 року на базі ЗЗСО № 15 відбувся круглий стіл із керівниками шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів.

У ході роботи були обговорені нормативні документи: новий Державний стандарт початкової освіти, затверджений 21.02.2018 р., Типові освітні та навчальні програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи тощо.

Також були надані методичні рекомендації щодо організації та проведення державної підсумкової атестації в 4 класах з української мови та математики за курс початкової школи.

Акцентувалася увага на тому, що педагогічні працівники мають постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру. Цьому значною мірою сприяє організація методичної роботи з учителями, а саме шкільні методичні об’єднання. Складовою організації цікавої та результативної роботи є впровадження сучасних форм проведення методичних об’єднань, планування та аналіз роботи, виявлення проблемних питань та визначення пріоритетних напрямків у діяльності.

Спілкування із керівниками шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів було конструктивним, цікавим, продуктивним.