Шкільні іспити у 2018 році

2 квіт. 2018
Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/18 навчальному році.

У 2018 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Передбачається, що підсумкова атестація здобувачів початкової освіти здійснюватиметься з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови і математики.

Державна підсумкова атестація здобувачів базової середньої освіти здійснюватиметься у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмета за вибором педагогічної ради.

Державна підсумкова атестація здобувачів повної загальної середньої освіти буде проведена у формі ЗНО з трьох предметів: української мови, математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) та предмета за вибором учня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДПА-2018