У постійному пошуці

28 лют. 2018
27 лютого майстер-клас з теми «Ускладнене просте речення» (8 клас) провела вчитель української мови і літератури ЗЗСО № 2 Л.М. Коптевська.

На відкритий урок до досвідченого вчителя завітали гості - директор школи І.А. Липка, методист методичного кабінету В.В. Дробот, педагоги-колеги , молоді вчителі-словесники .

На уроці Любов Миколаївна презентувала широкі  можливості  ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій.   Працюючи в групах, учні продемонстрували здатність самостійно і відповідально орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію з інтернет-ресурсів та оперувати нею під час відповідей. У ході роботи над проектом ними  успішно були використані  веб-квест та фішбон.

Колеги поділилися враженнями від уроку та подякували Любові Миколаївні за надану можливість ознайомлення з передовим педагогічним досвідом.

Директор навчального закладу І.А. Липка відзначила, що незважаючи на багатолітню практику роботи, Л.М. Коптевська завжди знаходиться у  постійному творчому пошуку  найефективніших методів і засобів навчання. «Уроки Любові Миколаївни проходять із широким застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, а  це є вимогою часу, - зазначила Ірина Анатоліївна. Вони мають  велике значення  для обміну досвідом викладання предметів із застосуванням елементів медіа-освіти, над чим ось уже другий рік постіль системно працює увесь педагогічний колектив  нашої школи».