Медіаосвіта в дії

23 лют. 2018
21 лютого вчитель української мови та літератури ЗЗСО № 2 О.Г. Ясногор провела майстер-клас на тему «Безсполучникове складне речення».Створення проекту статті до Вікіпедії».

Оксана Геннадіївна презентувала досвід, як практично на уроках української мови можна реалізувати методику медіаосвіти через виконання різноманітних творчих завдань, розкрила можливості активізації пізнавальної діяльності та розвитку творчої особистості учнів, здатних орієнтуватися в сучасному медійному світі.

При виконанні випереджувальних завдань учні 9 –го класу самостійно створили різноманітні медіапродукти: діаграми, скрайбінг (авторська робота), колаж, буклет, презентації та інше.

Заступник з навчально-виховної роботи закладу О.С. Ігнатенко, педагоги-колеги різних спеціальностей, молоді вчителі з інших навчальних закладів дали високу оцінку форм роботи, завдяки яким О.Г. Ясногор успішно розвиває в учнів різні аспекти медіаосвіти: комунікативність з використанням медіа, критичне мислення, креативність в інформаційному просторі, створення власних медіапродуктів.