Сучасний урок

16 лют. 2018
15.02.2018 р. на базі ЗЗСО № 15 відбулося чергове заняття у Школі молодого педагога «Психолого-педагогічні аспекти організації сучасного уроку».

З молодими фахівцями було обговорене питання «Стратегія нової освіти – становлення Нової української школи, яка потребує умотивованого сучасного вчителя». Педагоги згадали теоретичний матеріал: типи уроків, структуру відповідно до кожного типу тощо. Вчителі мали змогу повторити різноманітні підходи до створення інноваційних уроків для учнів різних вікових категорій. Після теоретичного блоку всі учасники взяли участь у практичній роботі «Стилі спілкування на уроці», переглянули відеоролики та обговорили проблемні ситуації.