Педагогіка партнерства

19 лют. 2018
З 05 по 16 лютого 2018 р. у початковій школі ЗЗСО № 1 проведена предметна декада, завданням якої стало залучення всіх молодших школярів до спільної діяльності.

В кожному класі проведені заходи, метою яких були формування пізнавальної активності учнів, виявлення індивідуальних нахилів та здібностей кожної дитини для цілеспрямованого розвитку; орієнтування на загальнолюдські цінності; підвищення ефективності роботи педагога, а водночас уможливлення індивідуального підходу до навчання; удосконалення освітнього процесу для формування успішної, соціально зрілої особистості молодшого школяра через розвиток творчої взаємодії учасників освітнього процесу в контексті впровадження інтегрованих особистісно орієнтованих технологій.

Учні, педагоги, батьки переглянули виставку предметних газет і журналів, виставку поробок «Золоті розсипи» та відвідали творчі майстер-класи вчителів початкової школи.

Молодші школярі стали учасниками Конкурсу каліграфів, предметної олімпіади з математики, турніру із шахів, здійснили подорож у Країну казок. Відбулася посвята першокласників у читачі шкільної бібліотеки. Учні стали активними учасниками ігор-вікторин.

Студія передового досвіду презентувала інтегровані уроки майстрів-учителів  Т.В.Петранової, В.М.Фурси, В.В.Стокалюк, В.І.Баланенко, В.О. Парамонової. Також свої уроки  продемонстрували молоді спеціалісти закладу: К.О.Река та К.І.Єфімцева.

У 3-А класі вчитель Бичівник А.В. провела інтегрований тематичний день. Захід відвідали молоді спеціалісти закладів освіти міста.