Нова українська школа

13 лют. 2018
08 лютого 2018 р. на базі ЗЗСО № 6 був проведений методичний практикум «Підготовка педагогів відповідно до Концепції Нової української школи» для вчителів 1-их класів закладів освіти міста.

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, мають пройти перенавчання. Наказом МОН затверджена типова програма підвищення кваліфікації цих вчителів, що складається з дистанційного онлайн-курсу на порталі EdEra та трьох очних сесій. Учителі закладів освіти міста уже розпочали проходження онлайн-курсу на порталі, а 17 березня на базі ЗЗСО № 6 відбудеться перша очна сесія. У межах очних сесій спеціально підготовлені тренери закріплюватимуть знання педагогів на практиці.