Урок з безпечного Інтернету

2 лют. 2018
Інститут модернізації змісту освіти запрошує учнів 8-11 класів на безкоштовний онлайн-урок, присвячений Дню безпечного Інтернету.

Метою проведення онлайн-уроку є підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

Проведення уроку відбудеться 07 лютого о 12.30. Після заходу учні під керівництвом вчителів матимуть можливість прослухати онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки».

Для участі в онлайн-уроці кожному учаснику необхідно здійснити індивідуальну реєстрацію.

Онлайн-урок організовано за підтримки Програми академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.