Універсальний освітній простір

26 січ. 2018
Українськими науковцями та практиками розроблено електронний освітній ресурс «ACCENT» для організації та підтримки навчання очної, заочної, екстернатної та дистанційної форм.

Ресурс «Універсальний освітній простір «ACCENT»», який за розпорядженням Міністерства освіти і науки України №21/12-Т-287 (протокол №1 від 30.05.2016р.) отримав гриф «Схвалено», доцільно рекомендувати в організації та підтримці навчання очної, заочної, екстернатної та дистанційної форм online та offline, як інноваційний перспективний засіб ресурс, що спрямований на забезпечення організації та підтримки всіх функцій освітнього процесу шляхом створення е-середовищ (web-прототипів) навчальних закладів – mobiSchool.

Основні характеристики розробки:

-        зрозумілість, доступність, відкритість;

-        сприйнятливий адаптивний інструмент, використовуючи який педагоги та учні  неперервно підвищують особистий рівень ІТ-компетентностей;

-        автентичність – е-середовище (web-прототип) навчального закладу створюється відповідно до його вимог та потреб (закладено принцип лего);

-        можливість організації та підтримки інтегрованого навчання;

-        допомога – забезпечується  неперервна підтримка функціювання е-середовища (web-прототипу) закладу.

Соціальний ефект:

-     забезпечення неперевності освітнього процесу (повноформатне дистанційне навчання);

-     забезпечення вільного доступу до отримання освіти всіх і кожного, у тому числі осіб з віддалених і депресивних районів;

-     забезпечення вільного доступу до отримання освіти осіб, що проживають на не контрольованих Україною територіях та тих, хто потребує інклюзивного навчання.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті http://ac-cent.com/