Вітаємо з перемогою

22 січ. 2018
Обласний етап VШ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка, який відбувся 20 січня на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти», назвав нові імена переможців.

Цей конкурс якнайкраще презентує творчість, креативність, неповторність учнівської  молоді. Тож дуже приємно, що нові зірочки, нові літературні обдарування  щороку з’являються і в нашому місті. Цьогорічне змагання принесло успіх   учениці  8 класу  ЗЗСО № 18 Воробйовій Валерії, яка виборола на ньому почесне ІІ місце.

Щиро вітаємо переможницю та її наставника, вчителя української мови та літератури Коваль Валентину Григорівну, із цим досягненням! У подальшому бажаємо Валерії  нової перемоги на фінальному етапі творчого змагання, а педагогу – гордості та задоволення від успіхів своєї вихованки.