Практика для юних обдарувань

17 січ. 2018
16 січня 2018 в колегіумі № 11 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Основними завданнями конкурсу є підтримка обдарованих учнів, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.

У Конкурсі-захисті взяли участь учні гімназії № 3, ЗЗСО №  7,  колегіуму № 11.  Було представлено 10 робіт юних  дослідників  міста. Із них: 3 роботи - з історії,  2 – з  математики, 2 – з географії, 1 –  з української літератури, 2  – з  мистецтвознавства.

Під час захисту учасники мали можливість коротко  розповісти про  власне  дослідження, розкрити тему,  актуальність, новизну та  предмет дослідження.

За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

Буров Антон, учень 11 класу гімназії № 3 (науковий керівник: Флока А.Б., учитель історії).

Бесчетвертна Влада, учениця 11 класу колегіуму № 11 (науковий керівник: Балабанова О.Л., учитель математики).

Лісняк Анна, учень 11 класу колегіуму № 11 (науковий керівник: Самойленко Н.Г., учитель географії).

Подібна робота є дуже хорошою практикою для юних обдарувань. Адже це - досвід, оскільки під час підготовки та захисту робіт, учні набувають певних навичок, якими необхідно володіти під час публічних виступів.