«Змагаймось за нове життя!»

10 січ. 2018
24-25 лютого та 17-18 березня 2018 року ІІІ Всеукраїнський (ХІV Всекримський) конкурс учнівської і студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, планується проводитися як конкурс-фестиваль.

Перший етап – відбірковий – у місті Полтаві, а другий – фінальний гала-концерт та нагородження – у місті Чернівці.

Конкурс проводиться Культурно-просвітницьким центром «Sweetart - Знання» та Інформаційно-дослідним Центром «Інтеграція і розвиток» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій, мерій цих міст, інших державних і громадських організацій.

Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню та вивченню спадщини великої української поетеси Лесі Українки, долучення молоді до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

До участі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих закладів освіти різних форм власності та студенти закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації.

Детальну інформацію про Конкурс можна дізнатись на сайті: http://konkurs-lesya.com.ua/