Різдвяна колядка - захисникам України!

22 груд. 2017
Міністерство освіти і науки підтримує Харківське обласне відділення Всеукраїнського Об’єднання ветеранів щодо проведення Всеукраїнської акції «Різдвяна колядка - захисникам України!»

В закладах освіти пропонується організувати проведення конкурсів шкільної колядки-щедрівки як національно-патріотичних заходів спрямованих на формування у дітей і молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги, на подвигах виявлених учасниками антитерористичної операції як нинішніх захисників України від збройної агресії Російської Федерації, на героїці сучасної боротьби українських військових за незалежність і цілісність держави.

Заходи зазначеної тематики пропонується провести в рамках виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», а також у військових частинах у дні відкритих дверей у формі зустрічей учнів з учасниками АТО.