Юні знавці Біблії

21 груд. 2017
За ініціативи Громадської ради при МОН з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями на базі Острозької академії буде проведена олімпіада юних знавців Біблії.

Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для учнів 7-11 класів закладів середньої освіти відбудеться 27 квітня, а для дітей дошкільного віку та учнів 1-6 класів - 1 червня 2018 року.

Метою заходу є формування ціннісних орієнтирів і самосвідомості у дітей і молоді, їх розвиток, як духовних, високоморальних, інтелектуальних, соціально-активних особистостей, а також впровадження навчальних дисциплін духовно-морального спрямування як основи формування особистості в навчальних закладах України.