Новий перелік іграшок для ДНЗ

20 груд. 2017
Міністерством освіти і науки затверджений новий примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти.

Перелік зазначеного обладнання підготовлений відповідно до вимог базового компонента дошкільної освіти і чинних комплексних програм і пропонує примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання, що необхідне для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти.

У переліку враховано зміни в соціальному замовленні до якості дошкільної освіти та інноваційні розробки у сфері навчального забезпечення і створення розвивального предметного середовища для повноцінної організації життєдіяльності дітей з метою їх вчасного цілісного і всебічного розвитку.

Перелік може бути адаптований до потреб кожного окремого закладу дошкільної освіти залежно від його типу, загальної кількості дітей, наявних приміщень і ділянок території, їхніх площ тощо.

Наведений підбір іграшок, посібників та обладнання, співвідношення обов`язкових і додаткових, основних і допоміжних засобів є примірними і може змінюватись з огляду на першочергові потреби, специфіку діяльності, можливості закладу, доступні джерела фінансування, динамічне оновлення сучасного ігрового асортименту тощо.

Перелік обладнання рекомендований для використання місцевим департаментам освіти і науки з метою оснащення закладів дошкільної освіти. Для зручності користувачів перелік структурований за віковими категоріями дітей.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ