«Словенія-Україна: шляхи дружби очима дітей»

8 груд. 2017
З 15 січня до 01 березня 2018 року заплановано проведення Міжнародного конкурсу дитячого малюнку на тему: «Словенія-Україна: шляхи дружби очима дітей».

Відповідно до Угоди про співпрацю у культурно-освітній діяльності від 05.10.2017 року заключеною між Українською культурно-освітньою організацією «Рукавичка» (Словенія) та кафедрою освітнього менеджменту Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (Україна) заплановано проведення Міжнародний конкурс дитячого малюнку на тему: «Словенія-Україна: шляхи дружби очима дітей».

Конкурс проводиться з 15 січня до 01 березня 2018 року.

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 11 до 16 років, яка навчається і проживає в Дніпропетровській області (Україна) та Республіці Словенія.

Підбиття підсумків конкурсу проходить за двома віковими групами (категоріями): 11-14 років та 15-16 років. Кожному учаснику конкурсу надається право проявити свої творчі здібності засобами малювання.

Переможці конкурсу отримають відзнаки, роботи будуть направлені для виставлення і відзначення нагородами до Республіки Словенія.

Умови конкурсу.