Юні пожежні

24 квіт. 2014
23 квітня 2014 року відбувся ХХ Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних.

З метою навчання учнів правилам безпечної поведінки, формування в учнівсьої молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя щороку у м. Новомосковську проходить Фестиваль Дружин юних пожежних.

У конкурсі взяли участь команди НВК № 5, СЗШ № 13, СЗШ № 18. Вони порушили актуальні питання: пропаганда здорового способу життя, дії у різних надзвичайних ситуаціях, забезпечення техногенної та пожежної безпеки населення, необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності тощо.

Виступи команд відзначалися оригінальністю ідей, різноманітністю представлених жанрів, артистизмом та вокальною майстерністю. Команди НВК № 5, СЗШ № 13 вирізнялися яскравістю сценічних костюмів.

Молодці наші ДЮПівці!