Впевнений старт

14 квіт. 2014
11 квітня 2014 року відбувся міський семінар-презентація «Впевнений старт»

Метою семінару було ознайомлення вчителів початкових класів з нормами та положеннями, що визначають державні вимоги до рівня освіченості, розвиненості та вихованості дитини 6 (7) років, сумарний кінцевий показник набутих компетенцій випускником дошкільного навчального закладу перед вступом його до школи. Міська творча група педагогів ДНЗ презентувала цікаві відеофрагменти занять з логіко-математичного, мовленнєвого та художньо-естетичного розвитку, проведених у старших групах, використання нетрадиційних технік у роботі з дітьми по зображувальній діяльності.

Семінар став наступним кроком щодо забезпечення взаємодії ДНЗ та початкової школи у навчанні та вихованні дітей.